Apie mus

Uždarosios akcinės bendrovės „Šiaulių Injusta“ pagrindinė veikla susijusi su konditerijos gaminiais.

Gilias maisto ruošimo tradicijas puoselėjanti įmonė gamybos mastais nesigiria ir neskuba jų didinti, nes visas dėmesys yra sukauptas į tai, kad klientus pasiektų tik ypatingai kokybiški ir sveiki produktai. Šiuo metu įmonėje dirba per dešimt žmonių. Kiekvienas jų savo pareigas atlieka stropiai, o įmonės konditeriai yra patyrę ir savo darbą išmanantys meistrai.

Iš šeimos verslo išaugusi bendrovė konditerijos paslaptis kaupia jau nuo 1997-ųjų metų. Senieji išsaugoti receptai, pagal kuriuos kepami grybai, gaminami tortai bei įvairūs sausainiai suteikia įmonės produktams išskirtinumo, kurį puikiai įvertina maisto gurmanai.

„Šiaulių Injustos“ kepiniai reikalauja nepaprasto kruopštumo, beveik visi jie gaminami rankomis. Gamybai naudojami natūralūs produktai, kepiniuose nėra pakaitalų, todėl „Šiaulių Injustos“ sausainius, tortus ir kitus kepinius klientai lengvai atskiria nuo masinės gamybos produktų.

Saikingai puošiami kepiniai išsaugo natūralių produktų skonį, pagardintą įvairiausiais priedais – riešutais, aguonomis, sezamu, medumi, spanguolėmis ar kitomis uogomis. Pertepimams naudojama uogienė arba kremai, kurie verdami iš aukščiausios rūšies produktų.

Įmonėje ypač branginami savo darbui atsidavę žmonės, nedideliame kolektyve vyrauja jauki atmosfera, kuri leidžia kiekvienam atskleisti, daug ko išmokti ir patirti. Pagrindiniai reikalavimai darbuotojams – pagarba gaminamam maistui ir žmonėms, kuriems tas maistas turi sukurti nors nedidelę šventę.